Start Okręg 1 Anna Sajuk
Anna Sajuk PDF Drukuj Email

 

Kandydat do Rady Miasta Chełm

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe


ANNA SAJUK


Okręg Wyborczy Nr 1

Pozycja Nr 5

 

 

 

 

Główny księgowy PGO Sp. z o.o., mężatka, córka - studentka architektury, moje hobby to muzyka i psychologia. Za ważny problem naszego miasta uważam zagadnienia dotyczące polepszenia funkcjonalności międzyosiedlowych ciągów komunikacyjnych. Jako przyszły radny doprowadzę do ulepszenia przejść i przejazdów pomiędzy osiedlami, które będą bardzo pomocne mieszkańcom Chełma w codziennym życiu.

Przywiązuje dużą wagę do problematyki zagospodarowania Parku Miejskiego w Chełmie w formie placu zabaw dla dzieci i montażu urządzeń do ćwiczeń na wolnym powietrzu - dlatego  moim celem jest doprowadzenie do urządzenia tego terenu dla najmłodszych, ich rodziców oraz młodzieży.

Uciążliwy  jest  brak  w parkach i na osiedlach odpowiednich pojemników na psie odchody - by rozwiązać ten problem doprowadzę do podpisania umowy pomiędzy firmami, które powinny zająć się tą problematyką.

Wszyscy doświadczamy niebezpieczeństwa niszczenia obuwia na Placu Łuczkowskiego - rozpocznę akcję mającą na celu naprawę chodników w tej okolicy.

Od  pewnego czasu zauważamy, że latem brak jest informacji turystycznej dla turystów przybywających do naszego miasta - jako radna doprowadzę do powstania elektronicznej informacji turystycznej.

W wyborach na prezydenta Chełma oddam głos na obecnego wiceprezydenta miasta Józefa Górnego.

 

 
PSL w Chełmie, Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting
Znajdź nas na youtube
psl chełm na facebook
Znajdź nas na NK